1 Mayıs 2014 Perşembe

Karbonatla Kanseri Yenin!

Terminal safhada prostat kanseri teşhisi konmuş; kanseri kemiklere metastas yapmış ve doktorlar tarafından artık yapılacak bir şey yok diyerek gönderilmiş bir adamın, bakkaldan elli kuruşa aldığımız basit bir karbonatla çok kısa sürede nasıl kanseri yendiğini anlatan bir video izledim.
Karbonat (baking soda/sodyum bikarbonat) vücuttaki pH seviyesini yükseltmekte birebir. Bahsi geçen adam her gün düzenli olarak aç karnına içtiği bir bardak karbonatlı su ile pH seviyesini 8 seviyelerine çıkarıp kanseriyle vedalaşıyor.
Videoyu seyretmek isteyenler buyursunlar:Ben bunu kabızlık ve bağırsak hastalığı geçiren anneanneme uyguladım. Ona bakan teyzemin yorumu şu oldu: “Allah razı olsun her şey yoluna girdi de, bu sefer de tuvalete zor yetiştiriyoruz.” Olsun, ben küçükken, yanında gaz çıkardığım zaman bana “İyi insanın içinde kötü şey durmaz, yap yavrum yap!” diyen anneannemle şimdi rolleri değişmiş olduk.

Karbonatı yavsiye ettiğimden bu yana bir adet akciğer kanseri, mesane kanseri, prostat kanseri, mantar, egzama, kemik problemi, kilo sorunu, kabızlık gibi dertlerini bana yazan okurlarımdan pek çok teşekkür mektubu aldım.

Benzer vakalara ve başarı hikayelerine Sevgili Kemal Milar'ın sitesinde bolca rastlayabilirsiniz:
Karbonat Mucizesi - Kemal Milar

Karbonatın kullanımı:
Bir büyük bardağa bir tatlı kaşığı karbonat atıldıktan sonra üzerine az az kaynar su dökülerek köpürtülür ve karbonatın suda iyice çözülmesi sağlanır. Sonra üzerine normal su dökülür, karıştırılıp içilir. Eğer kanser vb hastasıysanız vücudu alkali hale getirmek için ilk bir hafta aç karnına yemeklerden bir saat önce bu uygulamaya 1 çay kaşığı da bal katılır. Bal katmanın amacı kanserli hücrelere tuzak kurmaktır. Şekeri çok seven kanserli hücreler bala hücum ettiklerinde karbonat da onları yok eder.  Sonraki üç hafta sadece sabahları kahvaltıdan önce aç karnına balsız içilerek devam edilir. Bir ay sonra gidip hastalığınızı kontrol ettirip iyi olup olmadığınızı görebilirsiniz. Eğer idrarınızdaki pH 7,36 ve üstüyse vücudunuz “alkali” haldedir, dilerseniz her gün suya bir çay kaşığı karbonat atıp kullanmaya devam edebilir ya da sadece ihtiyaç duyduğunuzda bunu uygulayabilirsiniz.
İdrarınızdaki pH seviyesini öğrenmek için dijital pH ölçerler satılıyor, onlardan bir tane alıp her gün tartıya çıkmak gibi idrarınızdaki pH seviyenize bakıp bedeninizin sağlık durumunu anlayabilirsiniz. Dijital pH ölçer yerine pH kâğıtları da kullanabilirsiniz. Bunu da internetten araştırıp öğrenebilirsiniz.
karbonatı eczaneden "Sodyum bi Karbonat" olarak isteyin. Şifa gücü marketlerdeki yemeklik karbonatlara göre daha yüksektir. Karbonat alayım derken kabartma tozuyla karıştırmamanız önemle rica olunur! Zira fal baktırmaya gittiğinizde yüreğiniz kabarmış çıkabilir :)

2 yorum:

  1. Karbonat kulanirken Sodyum/Potasyum dengesinin bozulmasi ve dolayisiyla vucut PH'inin bozulmasi cok buyuk bir olasilik, eger BOLCA ama BOLCA TAZE YESIL tuketilmezse!. Bu konu maalesef karbonattan daha onemli ve maalesef eksik veriliyor Turk insanina.

    YanıtlaSil
  2. Mesela bir baska eksik te yemeklik karbonatta trace Aluminyum oldugu ve kanserojen oldugu bilgisi verilmeli . Ancak o zaman insanlar ve karbonat satiilari dogru karbonati kullanma sanlri artar. Kemal Bey maalesef karbonat'i her derde deva diye bir cok uyarima ragmen vermeye devam ediyor. Uzuluyoirum tabii ama yapacak sey yok. Artik eskisi kadar takip etmemeye karar verdim kendisini. Ne olur sanki dogru bilgiyi iyice ogrenip onu paylassak kndimizi dev aynasinda gorecegimize? .

    YanıtlaSil